POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

AMK Automatyka Przemysłowa

KONTAKT:

AMK – AUTOMATYKA I STEROWANIE
ul. Ekologiczna 1
15-673 Białystok
NIP: 542-292-95-31
tel. +85 674 74 63
e-mail: biuro@amk.com.pl
www.amk.com.pl

AMK to producent najnowocześniejszych systemów automatyki przemysłowej z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i długoletnie bezawaryjne działanie. Klientów wspomagamy na wszystkich etapach projektu: poczynając od doradztwa, projektu, montażu, aż po uruchomienie i połączenie z już istniejącymi układami.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych. W ofercie naszej posiadamy:

  • automatykę do central wentylacyjnych
  • hydroboxy do pomp ciepła
  • automatyka sprężarkowni
  • automatyka do węzłów ciepła
  • czujniki
  • automaty przemysłowe
  • projekty i wykonanie systemów BMS.

Przez kilkanaście lat prowadzenia działalności zyskaliśmy opinię profesjonalnego i rzetelnego producenta urządzeń automatyki przemysłowej. Projektowane przez nas systemy funkcjonują w wielu obiektach przemysłowych. Każdy nasz Klient może mieć pewność, że systemy, które wdrażamy spełnią jego oczekiwania. Doświadczenie zdobyte poprzez realizację wielu różnych projektów, zarówno prostych układów sterujących jak i złożonych systemów automatyki przemysłowej, pozwala nam na sprostanie nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

AMK Automatyka i Sterowanie - Białystok