POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Drzewny Kocur – Domek w lesie

KONTAKT:

Załuki 98, 16-040 Gródek
woj. podlaskie
tel. 507 947 655
e-mail: drzewnykocur@wp.pl
www.drzewnykocur.pl

Drzewny Kocur to domek do wynajęcia położony na skraju lasu we wsi Załuki w obrębie Puszczy Knyszyńskiej, w woj. podlaskim. Siedlisko zlokalizowane jest na uboczu, w spokojnej okolicy doliny rzeki Supraśl otoczonej lasem i łąkami. Nasz domek to idealne miejsce wypadowe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, a także kajakarstwa.

Drzewny Kocur to wyjątkowe miejsce. Powstał z chęci podzielenia się pięknem regionu, w którym mieszkamy i wychowujemy nasze dzieci. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do tego udostępniając Państwu siedlisko, w którego budowę włożyliśmy sporo serca aby jak najlepiej służyło Waszym potrzebom. Siedlisko zlokalizowane jest na uboczu, z dala od lokalnych szlaków komunikacyjnych, w spokojnej okolicy doliny rzeki Supraśl otoczonej lasem i łąkami. Daje to możliwość intymnego odpoczynku i wyciszenia.

Dom wybudowany został w technologii drewnianej, nawiązującej stylem do podlaskiej chaty. Sercem domu jest piec kaflowy, w regionie zwany ścianówką. Obiekt jest nowy, estetycznie wykończony, zapewnia komfort wypoczynku. Wyposażenie daje możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie. Dom ma własne ujęcie wody pitnej ze studni głębinowej. Woda ze studni jest bardzo smaczna, to właśnie na bazie wód źródlanych Puszczy Knyszyńskiej powstaje znany koneserom trunek „Duch Puszczy”. W okresie wiosenno-letnim goście mają możliwość korzystania z ogrodu warzywno-ziołowego. Dbamy o segregację śmieci, a ścieki są odprowadzane do biohydrofitowej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Drzewny Kocur - Domek w lesie - Załuki