POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Engel International

KONTAKT:

ENGEL-INTERNATIONAL
Carsten Albert Engel
ul. Staszica 17
PL 15-071 Białystok
Tel. komórkowy PL: +48 600 524 982
Tel. komórkowy DE: +49 157 511 97 127
e-mail: cengel@engel-international.pl
www.engel-international.pl

Engel International

Firma Engel International została założona w 2007 roku. Jej siedziba znajduje się w Białymstoku. Podczas dotychczasowej działalności zyskała ona bogate doświadczenie w zakresie zakładania firm, handlu, dystrybucji, doradztwa dla przedsiębiorstw, merchandisingu, marketingu oraz pośrednictwa w transakcjach B2B.

Pośrednictwo handlowe i biznesowe w Niemczech

Przez ponad 20 lat obecności na rynku zbudowaliśmy szeroką bazę Klientów z różnych branż i doprowadziliśmy do wielu transakcji handlowych. Daje to gwarancję kompletnej i dopasowanej obsługi na płaszczyźnie pośrednictwa biznesowego i handlowego. Koncentrujemy się na poszukiwaniu kontrahentów na rynku niemieckim i umożliwiamy firmom niemieckim kooperację z firmami polskimi.
Dzięki naszemu pośrednictwu uzyskają Państwo nowe koncepcje rozwojowe firmy, znajdą nowych kontrahentów i nowe rynki zbytu. Oferta pośrednictwa dotyczy także szukania możliwości i dróg do wprowadzenia na rynek produktów – wejścia z własnymi produktami do sieci dyskontów, supermarketów oraz hipermarketów.

Engel International - Pośrednictwo biznesowe i handlowe