POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Fikoland – Centrum zabaw dla dzieci

KONTAKT:

Fikoland – Centrum Zabaw dla dzieci
Fikoland Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Handlowa 1, 15-399 Białystok
tel. +48 85 742 82 70
e-mail: centrum@fikoland.com.pl
www.fikoland.com.pl

Fikoland – Centrum zabaw dla dzieci w Białymstoku.

Nowoczesny i komfortowy park zabaw dla dzieci

UWAGA!! Pobyt w naszym Centrum wywołuje niemożliwe do powstrzymania ataki śmiechu i euforii, wzrost poziomu endorfin, dobrego samopoczucia i zadowolenia oraz nieodwracalne zmiany w mimice twarzy, objawiające się łatwym do zdiagnozowania, nieustannie szczerym uśmiechem na twarzy każdego dziecka, które przekroczy próg FIKOLANDU! W naszym centrum na ponad 1000 m² znajdziecie propozycję dla dzieci w każdym wieku: od kilkumiesięcznych maluchów, poprzez przedszkolaków do uczniów klas szkoły podstawowej.

Imprezy urodzinowe

Urodziny, których się nie da zapomnieć, 18 lat doświadczenia, tysiące zorganizowanych zabaw, niezliczone ilości dziecięcych uśmiechów i zadowolonych rodziców! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Najlepsi animatorzy w mieście! Tylku u nas! Bardziej szalonych, rozrywkowych i zakręconych kreatorów dobrej zabawy nie znajdziecie nigdzie indziej!

Fikoland - Centrum zabaw dla dzieci | Białystok