POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Fx2 – Systemy Informatyczne

KONTAKT:

FX2 Systemy Informatyczne
ul. Składowa 10, 15-399 Białystok
tel. +48 513 182 590
e-mail: biuro@fx2.pl
www.fx2.pl

Jesteśmy firmą informatyczną wdrażającą system ERP enova365 dla biznesu, którego od 13 lat jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem.
Proponujemy sprawdzone rozwiązania wspomagające rozwój i wzrost efektywności w przedsiębiorstwach naszych Klientów. System enova365 stanowi doskonałe narzędzie nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również małych i średnich firm dzięki jego różnym wersjom użytkowym.

Analizując potrzeby Klienta, możemy odpowiednio dopasować wersję systemu do wymagań firmy, dając jednocześnie możliwość poszerzania jego zakresu wraz z rosnącymi potrzebami. Wdrażając system enova365 stale konsultujemy się z Klientem, mając na uwadze jego sugestie i potrzeby. Indywidualne podejście pozwala nam tak zaplanować rozwiązania, aby optymalnie wykorzystać potencjał firmy. Dodatkowo służymy wsparciem po wdrożeniu całego systemu, włączając w to szkolenie użytkowników.

Fx2 - Systemy Informatyczne dla biznesu - Białystok - Podlaskie