POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

MASTER Emil Borys

Firma MASTER Emil Borys powstała w roku 1984, jako Zakład Remontowo – Budowlany Jerzy Emil Borys.

Od 2 lutego 2002 już pod szyldem MASTER Emil Borys Sp. J. jako firma rodzinna rozwija się realizując w generalnym wykonawstwie budowy obiektów sportowych, szkół, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, a także wielu nietypowych przedsięwzięciach jak rozbudowa i modernizacja obiektów takich firm jak MLEKOVITA czy POLMOS. Wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy pozwalają nam poszczycić się szeregiem inwestycji zrealizowanych terminowo i bezusterkowo.
Oferujemy Państwu realizacje inwestycji w tzw. generalnym wykonawstwie.

Pozycja, szczególnie na rynku lokalnym, procentuje kolejnymi dużymi pracami, które pozwalają nam w okresie szczególnie intensywnych robót stworzyć miejsca pracy sezonowej dla kolejnych kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

Master - Emil Borys