POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Prospect-Med

KONTAKT:

CEO Prospect-Med
[PL] ul. Bagnowska 43, 15-189 Białystok
[UA] ul. Viacheslava Chornovola 30 Ivano-Frankivsk
PL +48 502 254 905
UA +380 509976719
e-mail: rekrutacja@medycyna-ukraina.pl
www.medycyna-ukraina.pl

STUDIA MEDYCZNE NA UKRAINIE

DLACZEGO WARTO

Studia medyczne na Ukrainie dają szansę dla tych, których nie stać na drogie studia w Polsce. Progi na studia dzienne w Polsce są niezwykle wysokie, a czesne w przypadku płatnych waha się od 34 do nawet 58 tysięcy złotych, w przypadku studiów w języku angielskim. Dla tych, którzy boją się nostryfikacji (która w najbliższych latach będzie ułatwiona), jest możliwość przeniesienia się do Polski oraz innych krajów UE, nawet do 3 roku. Studia na Ukrainie są niezwykle popularne wśród Polaków, na ukraińskich uczelniach studiuje ponad 1000 polskich obywateli, powodem jest niskie czesne, międzynarodowe środowisko oraz niskie koszty życia. Współpracujemy jedynie z najbardziej renomowanymi uczelniami, które gwarantują wysoki poziom nauczania, co jest potwierdzone odpowiednimi międzynarodowymi certyfikatami.

Zapoznaj się z naszą ofertą uczelni medycznych na Ukrainie, na które prowadzimy rekrutację. Wśród nich znajdziesz renomowane ośrodki uniwersyteckie we Lwowie, Tarnopolu oraz Ivano-Frankivsku.