POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Tord – Energia odnawialna – Instalacje sanitarne

KONTAKT:

ul. Konopnickiej 14/46
15-215 Białystok
e-mail: biuro@tord.pl
tel. +48 600 988 025
www.tord.pl

Specjalizujemy się w budowie i realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii oraz instalacji sanitarnych. Posiadamy wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych instalatorów, którzy poradzą sobie z każdym problemem technicznym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z energią odnawialną bądź z instalacjami hydraulicznymi, grzewczymi, itp.

FOTOWOLTAIKA
Darmowa energia dla każdego to już nie jest przyszłość, to jest teraźniejszość. Rewolucja technologiczna dzieje się na naszych oczach i my w tej rewolucji postanowiliśmy uczestniczyć.

INSTALACJE SANITARNE
Wykonamy każdą instalację centralnego ogrzewania (co), ciepła technologicznego (ct), czy wodno-kanalizacyjną, zarówno w domu, jak też w dużym obiekcie przemysłowym.

TORD - Energia odnawialna - Instalacje sanitarne