POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

WIR – Hurtownia stolarska

KONTAKT:

WIR Hurtownia Stolarska
ul. Niemeńska 6
15-161 Białystok
Sklep: tel. +48 669 660 101
e-mail: sklep@wirbialystok.pl
www.wirbialystok.pl

Hurtownia Stolarska WIR istnieje od 2009 r. Od początku istnienia zaopatrujemy zarówno odbiorców indywidualnych jak też hurtowych. Nasz asortyment wciąż się powiększa o najlepszej jakości produkty renomowanych firm.
Zajmujemy się pigmentacją farb, lakierów, olei, bejc i wosków oraz dorabianiem kolorów z palet RAL, NCS, Farow Ball, ICA.
Oferujemy szeroki wybór powłok lakierniczych do różnego typu zastosowań, specjalistyczne środki do zabezpieczania i ochrony drewna – woski i oleje, a także bogaty wybór bejc koloryzujących i farb.
W naszym asortymencie znajdują się również rozcieńczalniki i kleje do drewna, mające szerokie zastosowanie w stolarce i przemyśle meblarskim. Posiadamy również narzędzia lakiernicze oraz okucia i systemy do stolarki.

Wir - Hurtownia Stolarska