Firmowa pieczątka

Firmowa pieczątka jest jedną z niezbędnych rzeczy, którą powinien posiadać przedsiębiorca. Prowadząc biznes, właściciel firmy zawiera umowy czy też wystawia zaświadczenia, faktury itp. W każdym z tych przypadków pieczątka nie tylko się przydaje, ale jest wręcz konieczna. Firmowa pieczątka Białystok
 
Pieczątki firmowe Białystok

Firmowa pieczątka z logo

Pieczątka z logo będzie się zawsze bardziej wyróżniała od zwykłej pieczątki tekstowej. Logotyp jest znakiem charakterystycznym firmy, dlatego umieszczenie go na pieczątce z pewnością będzie dobrym pomysłem. Spełni on rolę reklamową, warto więc się pokusić o dodanie go na pieczątce. Oczywiście nie każdy znak się do tego nadaje. Nie powinien on być zbyt skomplikowany i bardzo szczegółowy, ponieważ przy odbiciu pieczątki dużo szczegółów może być nieczytelnych. Najlepiej też, aby logo było wektorem, wówczas odwzorowanie jest precyzyjne.
Umieszczając logo na pieczątce firmowej musimy brać pod uwagę, że użycie go razem z danymi kontaktowymi wymaga nieco więcej miejsca. Dlatego też pieczątka z logo firmowym będzie większa od standardowej 5-6 liniowej.
 
Firmowa pieczątka Białystok

Przeczytaj również – Pieczątka z logo